Sport 2024. február 26. 18:00

Lezajlott a Yours Truly második fordulója

Képgaléria
Lezajlott a Yours Truly második fordulója
A 2024-es Yours Truly második fordulója is lezajlott február 25-én, vasárnap. A Fuss Félegyháza Futókör közösségi futásra várta a mozogni vágyókat a Városi Parkerdőbe már reggel 8 órától. Az eseményre februárban is nagy számban akadt érdeklődő, az eredmények alapján a februári kilométergyűjtést városunk nyerte meg: aznap összesen 37 futó, 686 407 métert teljesített.

Összesített eredmények alapján, az ötödik helyen végzett Félegyháza a legtöbb futót megmozgató rangsorban, január és február utolsó vasárnapján összesen nyolcvanan döntöttek úgy, hogy hozzátesznek teljesítményükkel a gyűjtéshez. A lefutott táv a két napon összesen: 1 334 467 méter volt. Ez az eredmény országosan a hatodik helyre volt elegendő.

Z. A.
           

Kövessen minket a Facebookon is!