Sport 2014. december 16. 12:00

A hosszabbítás dönthetett az országos főtábláról

A hosszabbítás dönthetett az országos főtábláról
Matematikailag maradt még esélye az országos főtáblára kerülésre a Jövő Bajnokai DSE serdülő csapatának, de fontos mérkőzést bukott el december 14-én a Kecskeméti KA „A” ellen. A találkozón a rendes játékidőben nem született döntés. A hosszabbítást végül 72-70-re a kecskemétiek nyerték meg. A Jövő Bajnokai kis szerencsével kiharcolhatják még a továbbjutást. Ehhez a következő fordulóban mindenképpen győzniük kell.

Országos Serdülő Bajnokság

Területi alapszakasz, II. kör, II. forduló

Helyszín: Kecskemét, Bolyai Gimnázium sportcsarnoka
Időpont: 2014. december 14. (vasárnap), 8:30 és 12:15

Kecskeméti KA "A" - Jövő Bajnokai DSE 72 : 70 - hosszabbítás után

Jövő Bajnokai: Gémes Kristóf 38, Huszka Bendegúz 10, Bozóki Márton 7/3, Bujdosó Gergő 4, Kelemen Dániel 4, Zsigó Barnabás 3/3, Cserkó Ádám 2, Nagy Bence 2, Paksi Zsolt -, Vereb Máté -, Szabó Károly -, Molnár Ádám -. Edző: Simon Zoltán

 

Jövő Bajnokai DSE - Szentesi KK 61 : 28

Jövő Bajnokai: Bozóki Márton 18, Gémes Kristóf 10, Huszka Bendegúz 9, Zsigó Barnabás 8, Vereb Máté 4, Szabó Károly 4, Cserkó Ádám 3, Bujdosó Gergő 3, Paksi Zsolt 2, Kelemen Dániel -, Nagy Bence -, Molnár Ádám -. Edző: Simon Zoltán

 

Kövessen minket a Facebookon is!