Egészségügy 2024. március 26. 12:00

Új fogorvosok a 3-as és 6-os körzetekben

Új fogorvosok a 3-as és 6-os körzetekben
Új fogorvosok veszik át április 1-jétől a 3. és 6. számú fogorvosi körzetek ellátását.

Dr. Horváth Vanda fogszabályozó szakorvos a 3. számú fogorvosi körzet, Dr. Gyulai Balázs alapellátó fogorvos (Dr. Néma Viktória tartós helyettesítőjeként) a 6. számú fogorvosi körzet ellátását végzi áprilistól.Mindkét fogorvos 2020-ban végzett a Szegedi Fogorvostudomány karon, és az évek óta tartó összedolgozásnak köszönhetően gördülékenyebbé tudják tenni egymás munkáját, rugalmasabbá a páciensek ellátását. A rendelőkben a legkorszerűbb eszközökkel felszerelve várják a fogászati ellátást igénylőket arra törekedve, hogy minden szolgáltatást egy helyen megkapjanak.

Telefonszám: 30/626-8542

Facebook elérhetőség: Kiskunfélegyháza Fogászat
                   

Kövessen minket a Facebookon is!