Bács-Kiskun vármegye 2024. március 28. 16:00

TOP – TARISZNYA: Megújult a Mosolyvár

TOP – TARISZNYA: Megújult a Mosolyvár
Évtizedek jogos igényeként fogalmazódott meg Kunszálláson a Mosolyvár Óvoda fejlesztése-bővítése, amit a növekvő gyermeklétszám is indokolt. A megvalósult felújítás magában foglalta az eredeti épületszárny és a három eredeti csoportszoba felújítását. Az új épületszárnyban egy csoportszobát és egy tornaszobát alakítottak ki a szükséges irodák és szociális helyiségek mellett. A beruházás több mint 126 millió forint TOP-támogatásban részesült.

A fenti tartalom Bács-Kiskun Vármegye Önkormányzata cikksorozatának része. A sorozat az előző Európai Uniós pályázati ciklusban a vármegyei önkormányzat által koordinált legfontosabb beruházásokat mutatja be.
            

Kövessen minket a Facebookon is!