Helyi hírek 2014. december 17. 15:20

A család a legerősebb kapocs

Képgaléria
A család a legerősebb kapocs
312 család jelezte részvételi szándékát

Két napra szervezték a nagycsaládosok karácsonyi ünnepségét, mert a részvételi szándékát jelző 312 család egyszerre nem is fért volna el a Városháza dísztermében. Az ünnepség második délutánján is Balla László alpolgármester köszöntötte a megjelenteket.

– Az anyaság, a gyerekvállalás, a család a legerősebb kapocs, és a legszebb hivatás is, ami nekünk, embereknek ebben a felgyorsult, türelmetlen és sokszor idegesítő világunkban megadatik. A család a társadalom alapja, fontos, hogy elismerést is kapjon, hiszen a család a jövő forrása, és nagyon fontos, hogy fiataljaink számára harmonikus érzelmi és anyagi hátteret tudjon biztosítani – mondta rövid, ünnepi beszédében az alpolgármester.

A négytagú, lelkes, félegyházi Profi-L Bábcsoport a gyerekek hangos tetszésnyilvánítása mellett mutatta be Bélát, a kecskét, majd az ünnepség végén a családok vásárlási utalványt kaptak, kifejezve a városvezetés köszönetét.

tli

Kövessen minket a Facebookon is!