Bács-Kiskun vármegye 2024. április 2. 14:00

TOP – TARISZNYA: Önkormányzati épületek újultak meg

TOP – TARISZNYA: Önkormányzati épületek újultak meg
Csökkentek a polgármesteri hivatal épületének és a Gárdonyi Géza Általános Iskola tornatermének fenntartási költségei Pálmonostorán, miután az önkormányzati ingatlanokban energetikai korszerűsítést hajtottak végre.Mindkét épületet szigetelték, kicserélték a korszerűtlen nyílászárókat, felújították a fűtésrendszert, valamint napelemes rendszert telepítettek a tetőre. Mindkét épület megközelíthetővé vált a kerekesszékkel közlekedők számára, továbbá akadálymentes mosdókat is kialakítottak a fejlesztés során. A munkálatokat a vármegyei TOP-keretből nyert csaknem 110 millió forintos támogatásból finanszírozták.

A fenti tartalom Bács-Kiskun Vármegye Önkormányzata cikksorozatának része. A sorozat az előző Európai Uniós pályázati ciklusban a vármegyei önkormányzat által koordinált legfontosabb beruházásokat mutatja be.
                  

Kövessen minket a Facebookon is!