Sport 2024. április 9. 17:00

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

Képgaléria
Áprilisi éremeső a Koppányoknál
A kiskunfélegyházi reptéren versenyeztek a Koppányok, április 6-án. Az eseményt – amely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt – a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte. A megmérettetés legnépesebb csapataként 15+1 fővel álltak lőállásokba a Koppányok, 10 dobogós helyezést szereztek. 5 arany-, 2 ezüst- és 3 bronzéremmel lett gazdagabb a sportegyesület éremtáblázata.

Eredmények:

Modern pusztai íjjal: Bicskeiné Csányi Mária 1., Fekete Boglárka 1., Szólya Imre 1., Dongó-Gárgyán Imola 2., Kiss Tibor 3., Füleki Bianka 4., Szeibert Imre 4., Csatlós Norbert 10., Nagy Zoltán 14. Bicskei István 8., helyezett lett.

Barebow íjjal: Tóth Mihály 1. helyezést ért el.

Vadászreflex íjjal: Varga-Bene Olívia 1., Zoboki Csenge 2., Füleki Nikolett 3., Tóth Milán 3., Füleki Imre 4., helyen végzett.

*  *  *

Április 7-én, Martfűn duplázott két Koppány íjász, a Triász Íjász Egyesület által szervezett 3D íjászversenyen. A kihívásnak a Martfűi Termál Kemping adott otthon. Kiss Tibor számszeríjjal állt lőállásba, neki célonként 1 lövéssel zajlott a verseny, Tóth Mihály barebow íjával célállomásonként 2 lövést adott le a 3D állatokra.

Eredményeik: Tóth Mihály 1., Kiss Tibor 2. helyen zárt.

Kis Mónika
Koppány íjász

               

Kövessen minket a Facebookon is!