• Kezdőlap
  • Hírek
  • Program
  • Futás és gyaloglás zenei kísérettel, akár kezdőknek is a Petőfi-emlékfutamon
Program 2024. április 10. 06:00

Futás és gyaloglás zenei kísérettel, akár kezdőknek is a Petőfi-emlékfutamon

Futás és gyaloglás zenei kísérettel, akár kezdőknek is a Petőfi-emlékfutamon
Zenei kísérettel futhatnak, vagy gyalogolhatnak a XXXI. Kiskun Kupa Petőfi-emlékfutam résztvevői Kiskunfélegyháza csodás belvárosában. Ráadásul ezen a versenyen akár nevezési díj nélkül is részt lehet venni. Nincs tehát kifogás! Itt tényleg bárki megtalálhatja a korának, felkészültségének megfelelő távot. Hajrá a nevezésekkel! Május 25-éig még akár felkészülni is van idő.

A Petőfi-emlékfutamot a Jogging Szuperinfo Futóklub rendezi meg idén is. A különböző távokat a Petőfi-emlékhelyek érintésével teljesíthetik a profik és amatőrök. A Petőfi-gyalogszázad kategóriában öt kilométeres távon a gyaloglókat várják, az 1848 méteres váltófutás számban pedig – amire háromfős csapatok nevezhetek – nem kell nevezési díjat fizetni. A verseny garantáltan emlékezetes élmény lesz a résztvevőknek. Nemcsak azért, mert Kiskunfélegyháza ligetös utcái adják a díszletet, de ráadásul – a Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola növendékeinek köszönhetően – hangszeres élőzene keretezi majd a futók útját.

További tudnivalók itt olvashatók.
                 

                     

Kövessen minket a Facebookon is!