Helyi hírek 2024. április 17. 12:00

A mese gyógyító erejétől a meridiántornáig

Képgaléria
A mese gyógyító erejétől a meridiántornáig
Alternatív egészségnapot rendeztek április 13-án, szombaton, Kiskunfélegyházán. A rendezvénynek a Tiszta Forrás Waldorf Intézmény adott otthont.

A részletekről Erdélyiné Pusztai Katalin főszervező elmondta: korábban évekig Szentesen szervezték meg az alternatív módszereket, terápiákat, természetes gyógymódokat felvonultató rendezvényt, Félegyházán idén második alkalommal várták az érdeklődőket. A visszajelzések alapján van igény a városban a témában szervezett eseményekre.

Ezúttal Baranyi Ildikó mesemondó, Ruskó Edit jógaoktató, Jéga Edina gyermekvédelmi szakember és Erdélyi István rezgésterapeuta, energiagyógyász tartott bemutatót és előadást, valamint Eőri Emese természetgyógyász 3-1-2 meridiántorna módszeréről közvetlen munkatársai tájékoztatták a jelenlévőket. A nap folyamán volt közös ének táltosdobbal, és különböző kezeléseket, tanácsadásokat is igénybe lehetett venni az ingyenes programon.
               

Kövessen minket a Facebookon is!