Helyi hírek 2024. április 14. 10:00

A Szent István Templom hírei

A Szent István Templom hírei
Húsvét harmadik vasárnapja – 2024. április 14.

1. Vasárnap délután 5 órakor kezdődik a Rózsafüzér Társulat találkozója.

2. Ezen a héten, csütörtökön és pénteken lesz az általános iskolákban a leendő 1. osztályos tanulók
beíratása. Kérjük a szülőket, gyermekeiket katolikus hittanra írassák be.

3. Április 21-én, jövő vasárnap délelőtt ½ 11-kor szentmise keretében dr. Bábel Balázs érsek atya fog  bérmálni a templomban. Imádkozzanak a fiatalokért, hogy hűségesek maradjanak hitünkhöz, egyházunkhoz.

4. Az adóhivatal mindenkinek elkészítette az adóbevallást. Kérik, hogy személyi jövedelemadójuk 2x1 százalékával támogassák a Magyar Katolikus Egyházat, illetve valamely jótékony, karitatív szervezetet.
                                

Kövessen minket a Facebookon is!