Bács-Kiskun vármegye 2024. április 15. 16:00

TOP – TARISZNYA: Egészségház a lakosságért

TOP – TARISZNYA: Egészségház a lakosságért
Szolgálati lakás terhére bővítették az orvosi rendelőt Tiszaalpáron, amelynek során egy rendelő, két kezelő, egy diagnosztikai szoba, egy tágas előtér, valamint külön akadálymentes és normál mosdók is készültek. A diagnosztikai szobában vérvételre és EKG-vizsgálatok elvégzésére is lehetőség van, segítve ezzel a helyi lakosságot. A Terület- és Településfejlesztés Operatív Program keretében 50 millió forintot fordíthattak erre a célra.

A fenti tartalom Bács-Kiskun Vármegye Önkormányzata cikksorozatának része. A sorozat az előző Európai Uniós pályázati ciklusban a vármegyei önkormányzat által koordinált legfontosabb beruházásokat mutatja be.
              

Kövessen minket a Facebookon is!