Sport 2024. április 14. 20:00

IV. Consolis ASA Nemzetközi Úszóverseny

IV. Consolis ASA Nemzetközi Úszóverseny
Április második hétvégéjén rendezték meg Hódmezővásárhelyen a IV. Consolis ASA Nemzetközi Úszóversenyt, ami a megszokottól eltérően nem rövidpályás volt. A változtatás oka a közelgő EB, amelyre a hivatalos szintidőt elektromos panelekkel mérték. A számos hazai csapat mellett külföldről is érkeztek a megmérettetésre. A Kiskun Vízi és Szabadidő Sportegyesület is képviselte városunkat – mondta el lapunknak Urbán Tamás csapattag.

Eredmények:

Sebők János: 12 aranyérem, 2 ezüstérem, 1 bronzérem

Urbán Tamás: 1 ezüstérem, 1 bronzérem

Csenki Klára: 2 bronzérem

Paksi Tibor: 2 negyedik helySebők János részt vett a 2x50m-es mix gyors párbajban is, ahol Kathi Renáta Juliannával a negyedik helyen végeztek.Sebők János lett a verseny legtöbb pontot gyűjtő férfi úszója, aki különdíjat is kapott.
                          

Kövessen minket a Facebookon is!