Helyi hírek 2024. április 19. 16:00

Ismét elsők a Göllesz iskola tanulói

Képgaléria
Ismét elsők a Göllesz iskola tanulói
Első helyezést értek el az április 18-án, Kalocsán megrendezett XLVII. Országos Komplex tanulmányi verseny vármegyei fordulóján a kiskunfélegyházi Göllesz Viktor Általános Iskola EGYMI diákjai. Korábban, a 2022-23-as tanévben is ők érték el a legjobb eredményt.

A csapat tagjai: Holló Jácint 6., Péli Bence 6., Makány Adrián 7. és Réczi Bence Csaba 7. osztályos tanulók. Felkészítő pedagógusok: Horváthné Gulyás Henrietta, Göblyös Erika, Farkasné Czakó Szilvia, Bartosné Horváth Katalin, Lesnikowska-Harangi Irena Krystyna. Ezúttal magyar irodalom, történelem, technika és tervezés, természettudomány tantárgyakból mérték össze tudásukat a fiatalok. Összesen 9 csapat vett részt a vármegyei fordulón. Az országos versenyt május 30-án és 31-én rendezik meg Békésen.

Keresztesné Csikós Gabriella 
igazgató
Kiskunfélegyházi Göllesz Viktor Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés- Oktatást Végző Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

         

Kövessen minket a Facebookon is!