Sport 2024. április 23. 13:00

Régiós döntőt játszott az FTSI junior fiú kosárlabdacsapata

Régiós döntőt játszott az FTSI junior fiú kosárlabdacsapata
Április 13-án, a lakiteleki Kárpátia Rendezvényház adott otthont az U18-as fiú kosárlabdázók régiós döntőjének, amelyen a rendező Félegyházi Térségi Sportiskola mellett a Nyíregyházi Sportcentrum, a Vásárhelyi Kosársuli és az Egri VSI KOK fiataljai vettek részt. A regionális bajnokság legjobb 4 keleti csapata küzdött meg az egyetlen továbbjutó helyért.

Elődöntők:
Nyíregyházi Sportcentrum – Félegyházi TSI: 65:57


Vásárhelyi Kosársuli – Egri VSI KOK: 113:61

Mérkőzés a 3. helyért:
Félegyházi TSI – Egri VSI KOK: 100:97

Döntő:
Vásárhelyi Kosársuli – Nyíregyházi Sportcentrum: 73:68

A félegyházi junior csapat – bár nem sikerült továbbjutnia a Bajnokok Döntőjébe – az elmúlt évek sikereihez hasonlóan idén is remek teljesítményt nyújtott és az ország legjobb 35 csapata között fejezte be a bajnokságot.

A csapat tagjai: Farkas Levente, Kósa László, Kószó Dániel, Horváth Benedek, Nagy Levéd, Kis Domonkos, Bán Péter, Kapus György, Oláh Nimród, Bánóczki Álmos, Sörös Martin. A képről hiányzik: Fehér Péter és Bozó Maximilián.

Vezetőedző: Simon Zoltán, segítője: Ficsór Mihály
                    

Kövessen minket a Facebookon is!