Helyi hírek 2014. december 19. 19:10

A karácsony nem csak az ajándékokról szól

Képgaléria
A karácsony nem csak az ajándékokról szól
Négyórás programot szerveztek a romáknak műsorokkal és karácsonyozással

Advent 4. vasárnapja közeledtére hívta fel a résztvevők figyelmét köszöntőjében Buza Flórián, a Kisebbségi Roma Önkormányzat elnöke, és kihangsúlyozta, hogy a karácsony nem csak az ajándékokról szól, hanem a szeretetről és egymás megbecsüléséről is.

A volt Bankfalui Iskola tornaterme adott otthont a rendezvénynek, amely zenei és prózai előadásokkal kezdődött, majd nagy sikert aratott a rántotthúsos-szendvics, a gyümölcsök és a szaloncukor is. Játékos, szabadidős programok keretében mini-pályás teremfocira, és testfestés kipróbálására is lehetőség nyílt, a gyerekek éltek is ezekkel.

tli

Kövessen minket a Facebookon is!