Sport 2024. május 19. 16:00

Közgyűlést tartott a Kiskun Vízi és Szabadidő SE

Közgyűlést tartott a Kiskun Vízi és Szabadidő SE
Május 17-én tartotta a szokásos évi közgyűlését a Félegyházi Termál Parkfürdő épületében Kiskun Vízi és Szabadidő Sportegyesület.

Sebők János elnöki megnyitója után átadták a Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata által kiállított elismerő oklevelet, amit idén Urbán Tamás kapott előző évben nyújtott teljesítményéért, és egyesületi munkájáért.

A program a 2023. év pénzügyi és szakmai beszámolójával, illetve a felügyelő bizottság tájékoztatójával folytatódott, majd a szenior úszók egyéni eredményeinek ismertetésére került sor. A férfiak: 91 arany-, 98 ezüst- és 69 bronzérmet, míg a nők 24 arany-, 31 ezüst- és 16 bronzérmet gyűjtöttek össze. Összesen: 115 aranyérem, 129 ezüstérem, 85 bronzérem boldog birtokosai.

Az idei év terveinek megvitatásával zárult a jó hangulatú esemény, ahonnan a résztvevők megelégedéssel térhettek haza – mondta el lapunknak Urbán Tamás díjazott csapattag.

                

Kövessen minket a Facebookon is!