Helyi hírek 2024. május 24. 17:30

Hat éve bujkált a top 50-es körözött

Hat éve bujkált a top 50-es körözött
A férfi hollétéről Kiskőrösön landolt az információ. A helyi erők egészen Zsanáig fejtették vissza a szálakat, ahol megtaláltak és elfogták a top 50-es körözési listán szereplő rejtőzködőt.

Borítókép: illusztráció

A kiskőrösi rendőröknek olyan információ jutott a birtokába, miszerint egy 2018 óta keresett – az országos top 50-es körözési listán szereplő – férfi Bács-Kiskun vármegyében bujkál. A nyomok egészen Zsanáig vezettek, ahol a kiskőrösi körzeti megbízottak és nyomozók az egyik tanyás részen megtalálták a férfit. Mint kiderült, a Budapest Környéki Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja rendelte el a körözését, mivel nem kezdte meg jogerős ítéletének letöltését. A rejtőzködőt előállították a Kiskunhalasi Rendőrkapitányságra – számolt be a police.hu.
                

Kövessen minket a Facebookon is!