Sport 2024. május 27. 17:00

Tisztes helytállás Pécelen

Képgaléria
Tisztes helytállás Pécelen
A VIII. Pécel Kupa Kyokushin karate utánpótlás OB versenyen vettek részt a kiskunfélegyházi Kyokushin Kumite Sportegyesület tagjai. Az eseményt a Pesterzsébeti Tesco Hipermarketben rendezték meg, május 25-én. A félegyháziak ezzel a tornával lezárták az idei versenyszezont, folytatás ősszel. Kurucz László vezetőedző szerint az elmúlt félévben sok munkát végeztek és tisztességesen helytálltak. Nincs megállás: nyáron edzőtáborokban vesznek részt a fiatal sportolók.

Eredmények:

Kocsis Nóra: 1 aranyérem

Földeáki Miklós: 1 aranyérem

Szanik Dániel: 1 aranyérem

Kurucz László Botond: 1 arany-, egy ezüstérem

Kocsis Angéla: 1 ezüstérem

Sárói-Szabó Hetti: 1 bronzérem
           

Kövessen minket a Facebookon is!