Program 2024. június 9. 12:45

Játszva tanulni a gyermekkel

Játszva tanulni a gyermekkel
Vajger Mónika stresszoldó, gyógypedagógiai asszisztens lesz a vendége a június 11-én, kedden 10 órakor kezdődő Betűbölcsinek. A városi könyvtár baba-mama klubjában Játszva tanulni a gyermekkel a címmel tart előadást a szakember, bemutatva a Brain Gym módszert. Mindenkit szeretettel várnak.

A Brain Gym a kineziológia egyik főként gyermekeknek szóló mellékága, amely segíthet a képességek fejlesztésében, ezáltal a gyermekek könnyedén vissza tudnak térni a “játszva tanulni” állapotába, ha ez valamiért korábban eltűnt. Ez a módszertan dr. Paul Dennison nevéhez köthető, miután évtizedeken keresztül foglalkozott a gyermekek tanulási nehézségeinek megfigyelésével – írja a szeretetmezo.hu.
                

Kövessen minket a Facebookon is!