Petőfiszállás 2024. június 11. 14:00

Zöld Óvoda lett a petőfiszállási

Képgaléria
Zöld Óvoda lett a petőfiszállási
A Természetvédelmi világnaphoz, és óvodai ünnephez kötve leplezték le az óvoda Zöld Óvoda cím elnyerését igazoló táblát Petőfiszálláson.

A cím elnyerése nemcsak az óvodai nevelésük folyamatában, és a nevelőmunkában megjelenő fenntarthatóságra nevelés elveinek meghatározó szerepének köszönhető, hanem, hogy a dolgozók és az önkormányzat, a szülők, és a lakosság együtt teremtették meg ezeket a környezeti feltételeket – írta a település a közösségi oldalán Kőrös Anikó, a Csicsergő Óvoda vezetője.

„A természet hatalmas, az ember parányi. Ezért aztán az ember léte attól függ, milyen kapcsolatot tud teremteni a természettel.”
(Szent-Györgyi Albert)
        

Kövessen minket a Facebookon is!