Program 2024. július 9. 16:00

Kunkarika – Kerékpáros teljesítménytúra

Kunkarika – Kerékpáros teljesítménytúra
Kerékpáros teljesítménytúrára hívnak minden érdeklődőt a Kiskunság szívébe, Kiskunfélegyházára. Az esemény célja a kerékpározás, mint kikapcsolódás és a kerékpársport népszerűsítése az alföldi régióban. Az ország különböző pontjairól érkezőknek a régió turisztikai látványosságit és a kunság vendégszeretetét is szeretnék a szervezők bemutatni.

Az esemény központja a városi sportcsarnok parkolójában lesz, ahol népszerű hangulatfelelős kalauzolja majd a nevezőket. Számos kerékpározással kapcsolatos betétprogram is gazdagítja majd az eseményt.A túra és a nevezés részletei megtalálhatóak a https://bringabarat.com/kunkarika/ oldalon. A szervezők kérik, hogy jelöljék be az eseményt, valamint kövessék a @Bringabarátok Sportegyesület és a @Tourinform Kiskunfélegyháza oldalát.
             

Kövessen minket a Facebookon is!