Program 2015. január 20. 09:00

A Magyar Kultúra Napja

A Magyar Kultúra Napja
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Petőfi Sándor Városi Könyvtár és Művelődési Központ valamint a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület szeretettel hív mindenkit január 22-én, a Magyar Kultúra Napja alkalmából tartandó rendezvényeire.


Programok

14 óra - Hattyúház

Himnuszmondó verseny általános iskolás tanulóknak a Himnusz születésnapja alkalmából.
 

17 óra - Művelődési Központ

Ünnepi műsor a Magyar Kultúra Napja alkalmából. Közreműködik a Móra Ferenc Gimnázium Mozgásszínháza, a Száljáró Balladás Együttes és a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola. Köszöntőt mond Csányi József Kiskunfélegyháza polgármestere.
 

január 23. péntek, 17 óra - Hattyúház

Ircsik József kiállítása a könyvtárban. Megnyitja Sturcz János, a Képzőművészeti Egyetem tanszékvezető egyetemi tanára.

 

"Nemzeti fény a cél, 
Hogy elérd, forrj egybe magyar nép."

Kölcsey Ferenc

 

Kövessen minket a Facebookon is!