Helyi hírek 2015. január 20. 16:00

Pályázat Szociális - mentálhigiénés munkakör betöltésére

Pályázat  Szociális - mentálhigiénés munkakör betöltésére
A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény pályázatot hirdet 1 fő szociális és mentálhigiénés munkatárs munkakör betöltésére. A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben, 4 hónap próbaidővel létesítendő.A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Az idősek bentlakást nyújtó intézményében folyó mentálhigiénés feladatok ellátása.

Bérezés: a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény alapján.


Pályázati feltétel:

- Középiskola / gimnázium. 1/2000. (I.7.)

- SzCsM rendelet 3.sz. melléklet 8.2. pontja szerinti végzettség szociális területen szerzett tapasztalat

– legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

- alap szintű MS Office (irodai alkalmazások) Büntetlen előélet, magyar állampolgárság.
 

Elvárt kompetenciák:

jó szintű önálló munkavégzés, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, tolerancia.
 

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

szakmai önéletrajzát iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok fénymásolata 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.
 

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Gálig Erzsébet intézményvezető nyújt a (+36 30) 815-5401-es telefonszámon.
 

Pályázat benyújtásának határideje és módja: 2015. február 3-ig Gálig Erzsébet intézményvezető részére írásban postai úton, vagy személyesen a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény, 6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy u. 12., vagy e-mailben a [email protected] címre. A borítékon, tárgyban kérjük feltüntetni: „szociális és mentálhigiénés munkatárs”, valamint a pályázati azonosító számot: 33-1/2015.
 

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázat a benyújtási határidőt követően kerül elbírálásra. A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók közül az értékelés alapján kiválasztottak kerülnek meghallgatásra. A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követő 8 napon belül értesítést kapnak.
 

A pályázat elbírálásának határideje: 2015. február 13. A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.


Fotó: illusztráció

 

Kövessen minket a Facebookon is!