Sport 2015. január 22. 09:50

Teremben a kunszállásiak bizonyultak a legjobbnak

Képgaléria
Teremben a kunszállásiak bizonyultak a legjobbnak
Január 17-én folytatódott a teremlabdarúgó bajnokság Félegyházán, amely a Karácsonyi Kupát követően a 2015-ös év első megmérettetése volt. A Kossuth Szakiskola tornacsarnokában most a Kunszállás együttese diadalmaskodott. Mögöttük a Gyakadémia, a Titánok és a Jakabszállás csapata végzett. A legjobb kapusnak járó díjat Magyar Imre vehette át. A gólkirály Pöszmet Tamás lett; a legjobb játékosnak Jusztin Szabolcsot választották. A teremfoci következő fordulóját január 31-én rendezik meg.

Végeredmény:

1 Kunszállás

2 Gyakadémia

3 Titánok

4 Jakabszállás

 

 

Legjobb kapus: Magyar Imre

Gólkirály: Pöszmet Tamás

Legjobb játékos: Jusztin Szabolcs

Kövessen minket a Facebookon is!