Sport 2015. január 18. 20:40

Asztalitenisz ranglista versenyt tartottak

Képgaléria
Asztalitenisz ranglista versenyt tartottak
Kiválóan sikerült a január 17-én megrendezett Megyei Amatőr Asztalitenisz Ranglista Verseny a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola edzőtermében. A megmérettetésre minden olyan amatőr játékos nevezhetett, aki nem szerepel a megyei bajnokságnál magasabb osztályban, vagy már betöltötte az 50. életévét. A résztvevők egyéniben és párosban is megküzdöttek egymással. A nők között Busi Szabina győzött, a férfiaknál Bácsi Bernát nyert. A páros számokban Busi Szabina és Busi Lajos, valamint Kerekes- Busi végzett az első helyen.

Eredmények:

Női egyéni

1. Busi Szabina, Félegyházi ASI,

2. Borbás Barbara, Hunor SE Kkmajsa

3.  Szűcs Boglárka és Kakuszi Kata, Szeged ATSK

 

Férfi egyéni:

1. Bácsi Bernát, Hódmezővásárhely

2. Kerekes Róbert, Szeged ATSK

3. Sztanó László, Szeged ATSK és Busi Szabina, Félegyházi ASI

 

Vegyes páros:

1. Busi Szabina-Busi Lajos, Félegyha

2. Borbás Barbara-Kerekes Róbert, Kiskunmajsa Hunor Szeged ATSK

3. Szűcs Boglárka-Sztanó László, Szeged ATSK és Kakuszi Kata-Bácsi Bernát, Szeged ATSK Hódmezővásárhely

 

Férfi páros:

1. Kerekes- Busi

2. Bácsi- Sztanó

3. Fekete-Juhász, Félegyháza

Kövessen minket a Facebookon is!