Sport 2015. január 18. 22:50

Mindhárom mérkőzését megnyerte a serdülőcsapat

Képgaléria
Mindhárom mérkőzését megnyerte a serdülőcsapat
A Keszi Géza Megyei Serdülő Bajnokság félegyházi fordulóját rendezték meg január 17-én, melyen a Kiskunfélegyházi HTK korosztályos csapata a KIKI Sport, az EJF BKSE és a Kiskunmajsa SE együttesét látta vendégül. A négy csapat körmérkőzést vívott egymással. A KHTK százszázalékos mérleggel zárva magabiztos győzelmeket aratott a félegyházi sportcsarnokban.

Keszi Géza Megyei Serdülő Bajnokság /2015. 01. 17./

kiskunfélegyházi forduló /félegyházi sportcsarnok/

 

Eredmények:

Kiskunfélegyházi HTK- KIKI Sport 32-11

Kiskunmajsa SE- EJF BKSE 6-22

EFJ BKSE- Kiskunfélegyházi HTK 10-19

KIKI Sport- Kiskunmajsa SE 31-9

Kiskunmajsa SE- Kiskunfélegyházi HTK 12-34

KIKI Sport- EJF BKSE 18-33

Kövessen minket a Facebookon is!