Helyi hírek 2015. január 19. 17:45

Selymesben is megkezdődött az ivóvíz hálózat kiépítése

Képgaléria
Selymesben is megkezdődött az ivóvíz hálózat kiépítése
A hobbi kertek tulajdonosai és az ott élők is örömmel fogadták, hogy megkezdődött a vízvezeték rendszer építése Selymesben. Az itt élők ezután a főzéshez és mosáshoz is tiszta, egészséges vizet használhatnak az év végétől. A munkálatok menetrendjéről, a lakók teendőiről Ván Jenő önkormányzati képviselő, a beruházás irányítói és a kivitelező lakossági fórumon adott tájékoztatást. Az összejövetelen arra is ígéretet tettek, hogy az érintett lakosságot a továbbiakban is folyamatosan értesítik a munkálatok alakulásáról, többek között arról, hogy melyik dűlőben, mikor kezdődik, várhatóan mikor fejeződik be a fővezeték kiépítése.

Kövessen minket a Facebookon is!