Sport 2015. január 21. 13:40

Diákolimpiai lánysiker tornában

Diákolimpiai lánysiker tornában
Kalocsán kezdődött el január 20-án a megyei tornászok 2015-ös diákolimpiai versenysorozata, amelyen kiválóan szerepeltek a kiskunfélegyházi lányok. Az I. és a II. korcsoportban is a dobogó legfelső fokára állhattak. Ezzel még nem fejeződött be az éremhullás, ugyanis Palásti Enikő egyéni összetettben szintén aranyat szerzett I. korcsoportban, míg Siber Szófia a II. korcsoportosok között diadalmaskodott.

További eredmények:

I. kcs.: Tóth Petra, Szabó Róza egyéni összetett 4-4. hely holtversenyben

II. kcs.: Gombás Bora 2. hely, Nagy-Pál Eszter 4. hely, Siber Glória 5. hely, Endre Noémi 7. hely

 

Csapat tagjai:

I. kcs.: Somogyi Petra, Csényi Bori, Szabó Róza, Tóth Petra, Palásti Enikő

II. kcs.: Endre Noémi, Nagy-Pál Eszter, Retkes Dorka, Siber Glória, Gombás Bora, Siber Szófia

 

Edző: Juhász Tamás

Kövessen minket a Facebookon is!