Helyi hírek 2015. január 31. 11:00

Februári programok a Művelődési Központban

Februári programok a Művelődési Központban
A Művelődési Központ 2015 februári programjai (Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 1., www.moramuvhaz.hu)

Február 6., péntek 10 óra

Koszorúzás Móra Ferenc Daru utcai szobránál. 14 óra Emlékműsor Móra Ferencről a Művelődési Központban.


Február 7., szombat 19 óra 

Waldorf bál.

Február 8., vasárnap 9-15 óra

KHTK-Újszász VSE NB II-es sakkcsapatbajnokság kiskunfélegyházi játéknapja.


Február 10., kedd 17 óra

Házasság hete – Az elkötelezett szerelem ünnepe alkalmából Házasság – Szövetség címmel Forgács János és felesége, Zsuzsanna család- és párterapeuta előadása.


Február 13., péntek 16 óra

Farsangi mulatság. Kézműves foglalkozás, 18 órától Gulyás László vándormuzsikus interaktív előadása, 19 órától Aprók tánca Kátai Tibor vezetésével, Télboszorka elégetése várja a kicsiket és nagyokat. 20 órától Táncház, a talpalávalót Samu Zoltán és barátai húzzák.


Február 15., vasárnap

Esküvő Kiállítás és Valentin napi vásár. 9 órától táncbemutatók, polgármesteri köszöntő, 14 órától alkalmi- és menyasszonyi ruha divatbemutatók, esküvői tréning házasulandóknak, 17 órakor sorsolás várja az érdeklődőket.


Február 21., szombat 8-14 óra 

Jubileumi sakkverseny.


Február 21., szombat

18.30 óra Jogász bál.


A Művelődési Központban működő közösségek:

Hétfő: Barátság Énekkar próbái: kéthetente 14.00-től. Vezeti: Nagy Ferenc

Szerda: Ringató: zenés, énekes gyermekfoglalkozás 3 éves korig 9.30-tól. Vezeti: Szabóné Csikai Ágnes ● Kunplast Szupernagyik próbái: 14.00-től. Vezeti Hegyi Klára ● Tupperware főzőklub: minden hónap első szerdája 17.00-től. Vezeti: Drozdik Károlyné Judit ● Profi-L Bábcsoport próbái 17.00-től

Csütörtök: Kiskunfélegyházi Népdalkör próbái: 16.00-tól. Vezeti: Némedi László ● Wesel Hugó Fotókör: 18.00-tól

Péntek: Music with Maria: énekes, táncos, mondókás angol nyelvű gyermekfoglalkozás 5 éves korig 9.30-tól. ● Terescsényi Endre Ifjúsági Képzőművész Kör foglalkozása gyermekeknek: 16.00-tól. Vezeti: Pap György ● „Pince 72” Sakk Klub: két hetente 18.00-tól ● Széljáró Balladás zenekar próbái 18.00-tól ● Tűforgatók Baráti Köre: minden hónap harmadik péntekje 17.00-től

Szombat: Kaze Klub: egyeztetés szerint 9.00-től ● Thália Színkör: színjátszó, önképző csoport 14.00-től. Vezeti: Tóth Tünde ● Terescsényi Endre Ifjúsági Képzőművész Kör foglalkozása gyermekeknek: 14.00-től. Vezeti: Pap György

 

Kövessen minket a Facebookon is!