Program 2015. február 1. 15:25

Házasság hete Kecskeméten is

Képgaléria
Házasság hete Kecskeméten is
Kecskemét városa idén is részt vesz az országos Házasság hete programsorozatban, amely február 8-15-ig tart.

Idén még több remek, kecskeméti helyszín bekapcsolódásával, még több értékes program megvalósításával, még nagyobb helyi összefogással csatlakoznak az elkötelezett szerelem ünnepéhez.

Ebben résztvevő intézmények, szervezetek: Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata, SZÉK-Parázs Központ, Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület, Ciróka Bábszínház, Otthon Mozi, Bozsó Gyűjtemény, Kecskeméti Fürdő, Kodály Iskola, Katona József Könyvtár, Kecskeméti Piac, Aranyhomok Szálloda, Szentcsalád Plébánia, Korda Könyvesbolt, Alibi Kávézó, Művész Kávézó, és még sokan mások...

A kapcsolatépítő programokra nem csak házasokat várnak!

 

Kövessen minket a Facebookon is!