• Kezdőlap
  • Hírek
  • Sport
  • Megnyerte a válogatót, így részt vehet a tajvani junior ökölvívó világbajnokságon Endre Krisztina
Sport 2015. február 3. 12:05

Megnyerte a válogatót, így részt vehet a tajvani junior ökölvívó világbajnokságon Endre Krisztina

Megnyerte a válogatót, így részt vehet a tajvani junior ökölvívó világbajnokságon Endre Krisztina
Székesfehérváron rendezték meg január 31-én a magyar válogatott válogató versenyét, melyen a Kiskunfélegyházi HTK Ökölvívó Szakosztályának két tagja, Endre Krisztina és Mátrai Klaudia is részt vett. A junior korú lányok 2014-ben második helyen végeztek az országos bajnokságon, de a győztesek korosztályt váltottak, így a félegyházi reménységek ismét megmérkőzhettek a magyar válogatott tagságért. Endre Krisztina 54 kilogrammban legyőzte ellenfelét, míg Mátrai Klaudia 57 kilogrammban második lett.

A sikeres szereplésének köszönhetően Endre Krisztina áprilisban a magyar válogatott edzőtáborában készül fel a májusban megrendezésre kerülő tajvani junior ökölvívó világbajnokságra.

Kövessen minket a Facebookon is!