Helyi hírek 2015. február 3. 11:19

A Jobbik már a következő kampányra készül

Képgaléria
A Jobbik már a következő kampányra készül
A Jobbik választási kampánycsapata Kiskunfélegyházán egy „batyus” baráti összejövetelen értékelte az elmúlt esztendőt január 30-án. A találkozón Kollár László immár választókerületi elnökként látta vendégül a települések aktivistáit, megköszönve munkájukat.

Az összejövetel apropóján Kollár László elmondta, a Jobbik már megkezdte a felkészülést a következő választásokra. A megyei-, régiós felállást választókerületire váltották. A 4. országgyűlési választókerület elnöki teendőivel őt bízták meg.

A rendezvény vendége volt Hegedűs Lóránt - református lelkész, politikus - és felesége Kovács Enikő.

A vendégeket Varga Mihály népzenész és mesemondó, valamint az izsáki néptáncosok szórakoztatták.

s-r

Kövessen minket a Facebookon is!