Program 2015. február 4. 08:25

Kecskemétre jön a japán nagykövet

Képgaléria
Kecskemétre jön a japán nagykövet
Először rendeznek Kecskeméten a Japán Alapítvány szervezésében fotográfiai kiállítást február 6-án pénteken, a Cifrapalotában a Rákóczi út 1. sz. alattKoszuge Dzsunicsi, Japán Magyarországi Nagykövetének kecskeméti programja a következőképpen alakul:

15:20: érkezés a kecskeméti Arany János Általános Iskolához; Aomori város (Kecskemét japáni testvérvárosa) diákalkotóinak anyagaiból készült kiállítás megnyitása. Kecskemét-Széchenyiváros, Lunkányi J. u. 10.

16:00: Nagykövet úr hivatalos látogatása a Kecskeméti Városházán. Szemereyné Pataki Klaudia polgármester asszony távollétében fogadja: Dr. Szeberényi Gyula Tamás úr, Kecskemét Megyei Jogú Város alpolgármestere

16:25-től: Séta a Főtéren

17:00: Kiállításmegnyitó és fogadás a Cifrapalotában. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!