Sport 2015. február 6. 16:05

Megvan a futsal kupadöntő sorsolása

Megvan a futsal kupadöntő sorsolása
A Magyar Kupa férfi futsal elődöntőinek visszavágója után eldőlt, hogy mely négy csapat léphet pályára Kiskunfélegyházán a kupa Final Fourjában. A négy együttes elődöntőt játszik, a párharcok győztesei március elsejében mérkőznek meg a végső elsőségért. Az elődöntők párosítását február 6-án sorsolták ki. E szerint február 28-án 14:30-kor a Berettyóújfalu a Rába ETO-val, majd 18 órakor a Veszprém a Rubeola FC Csömörrel találkozik. Amint arról már beszámoltunk, a férfi kupadöntőt a női finálét követően rendezik meg. Március elsején 13:30-kor az Astra Kiskunfélegyházi Bulls a Hajdúböszörményi TE-t fogadja. Ezt követően 16 órától a férfi csapatok játszanak az elsőségért.

Férfi elődöntők:
 

Február 28. Kiskunfélegyháza

 

14:30 MVFC Berettyóújfalu – RÁBA ETO

 

18:00 Futsal Club Veszprém – Rubeola FC Csömör

 

Kövessen minket a Facebookon is!