Sport 2015. február 14. 20:05

Fordulatos mérkőzésen maradt alul az Astra

Rangadóval folytatódott a női futsal NBI felső-ági rájátszása február 14-én, a budapesti Kruj István Sportcsarnokban. A bajnoki éllovas Astra Kiskunfélegyházi Bulls a második helyezett Hajdúböszörményi TE-t fogadta. A végig izgalmas találkozón a szünetben 4-3-ra az Astra vezetett, de a győzelmet az utolsó előtti percben a vendégek vívták ki, akik a 6-5-ös győzelmükkel 5 pontra megközelítették az Astrát a bajnokságban.

A mérkőzésen két gyors góllal a Hajdúböszörmény került előnybe, de az Astra nagy erőfeszítések árán a szünetig ledolgozta hátrányát, sőt a vezetést is átvette. (4-3)

A fordulást követően a második félidőt is a vendégek kezdték jobban, 4 perc alatt megfordították az állást. (4-5)

A hajrában mindkét együttes a győzelemre tört. Az Astra a 38. percben egyenlített, de a 39. percben a hajdúböszörményiek újra előnybe kerültek, megszerezvén ezzel a 3 pontot. (5-6)

Női Futsal NBI Rájátszás 1. ford. 2015. 02. 14.

/Helyszín: Budapest, Kruj István Sportcsarnok/

Astra Kiskunfélegyházi Bulls- Hajdúböszörményi TE (4-3) 5-6

Gólszerzők: Gál Tímea 9. p., 18. p., Dombai Nagy Anett 12. p., Godvár Katalin, 15. p., Kakuszi Adrienn 38. p., ill. Szabó Boglárka 14. p. (öngól), Nagy Ágnes 23. p., 24. p., Vágó Fanny 6. p., Halászi Kinga 39. p., 8. p.,