Sport 2015. február 15. 12:00

Egyéni- és csapatsikerek a szegvári tornán

Egyéni- és csapatsikerek a szegvári tornán
Kiválóan szerepeltek a kiskunfélegyházi Jövő Bajnokai DSE tornászlányai február 14-én, a szegvári XXV. Forray Torna Kupán. A megmérettetésen tiszteletét tette többek között Guczoghy György világ- és Európa-bajnok tornász. A versenyen közel 200 fiú és lány versenyző állt a szerekhez. A kiskunfélegyházi tornászpalánták az I. és a II. korcsoportban csapatban és egyéni összetettben is győzedelmeskedni tudtak, emellett a III-IV. korcsoportban egyéni összetettben a dobogó második fokára állhattak fel. Az eredmények azért is nagyon értékesek, mert a két hét múlva esedékes országos diákolimpiai elődöntő előtt 3 csapatot is sikerült felülmúlniuk a lányoknak.

I. korcsoportos csapat tagjai:

Somogyi Petra, Csényi Bori, Szabó Róza, Tóth Petra, Palásti Enikő, Varga Rebeka

 

II. korcsoportos csapat tagjai:

Gál Boglárka, Kovács Laura, Bíró Krisztina, Retkes Dorka, Siber Glória, Nagy-Pál Eszter, Gombás Bora, Siber Szófia

 

III-IV. korcsoport:

Besze Boglárka, Csényi Hanka

 

Edző: Juhász Tamás

Kövessen minket a Facebookon is!