• Kezdőlap
  • Hírek
  • Sport
  • Szabadszálláson, Tiszaalpáron és Kiskőrösön szerepeltek a KHTK utánpótláscsapatai
Sport 2015. február 16. 15:45

Szabadszálláson, Tiszaalpáron és Kiskőrösön szerepeltek a KHTK utánpótláscsapatai

Szabadszálláson, Tiszaalpáron és Kiskőrösön szerepeltek a KHTK utánpótláscsapatai
Négy korosztálya is pályára lépett a hétvégén a Kiskunfélegyházi HTK-nak. Az U9-es és az U11-es csapat Szabadszálláson, a „Szállás Kupán” vett részt. Az U9-es gárda másodikként, míg az U11-es együttes negyedikként zárt a tornán. Az U13-es focisták eközben Tiszaalpáron szerepeltek. A teremtornán nagy csatában bronzérmesként végeztek. A KHTK legeredményesebb játékosa Czinege Eszter lett, aki 6 gólig jutott a versenyen. Az U17-es csapat ezzel egy időben Kiskőrösön játszott, ahol egy ponttal lemaradva az elsőtől ezüstérmes helyet szerzett. A torna legjobb kapusa, a KHTK tagja, Balla János lett.

Kövessen minket a Facebookon is!