Sport 2015. február 16. 12:35

KHTK sikerrel indult a CSIKI Emléktorna

Képgaléria
KHTK sikerrel indult a CSIKI Emléktorna
Hagyományteremtő célzattal harmadik alkalommal rendezi meg idén a Csikós József „Csiki” utánpótlás emléktornát a Kiskunfélegyházi HTK Labdarúgó Szakosztálya. A sorozat keretében a KHTK összes utánpótlás csapata pályára lép. Elsőként február 15-én az U21-es korosztályú együttesek találkoztak a Constantinum Sportcentrumában. Az eseményt Busa Imre szakosztályvezető nyitotta meg, az érmeket és a kupákat Csikós József (Csiki) szülei adták át a csapatoknak. A tornán a KHTK csapata kiemelkedett a mezőnyből, hisz egy kapott góllal és 16 rúgott találattal az összes mérkőzését megnyerte. A CSIKI torna február 21-én U9-es versennyel és U17-es leány futsallal folytatódik.

Végeredmény:

KHTK 12 p

Kunszállás 5 p

FTSI 4 p

Lakitelek 4 p

Kiskunmajsa 3 p

 

Legjobb kapus: Oroszi Tibor KHTK

Kövessen minket a Facebookon is!