Sport 2015. február 17. 11:55

Megyei I. osztályú csapatot vert meg a KHTK II.

Megyei I. osztályú csapatot vert meg a KHTK II.
Edzőmérkőzést játszott egymással február 14-én a kecskeméti műkertvárosi pályán a Kiskunfélegyházi HTK II. megyei II. osztályú csapata és a megyei I. osztályban szereplő Kunszállás. A bajnokságra hangolás a félegyháziaknak sikerült jobban, akik 2-1-re legyőzték az egy osztállyal feljebb játszó riválisukat.

 

 

 

 

 

 

 

 

2015. 02. 14.

Kecskemét, Műkertváros műfű

Kiskunfélegyházi HTK II (Megyei II. o.) – Kunszállás SE (Megyei I. o.) 2-1 (1-1)

Gólszerzők: Keresztesi Z., Katona B.

KHTK II.: Oroszi T. – Lénárt M., Busa I., Forgó G., Cseh I. – Ormándi Z., Fricska M, Katona B., Fekete I., Polgár Sz. – Keresztesi Z.

 

A mérkőzést végig jó iramban játszotta le a két csapat. Már az elején megszerezte a vezetést a KHTK, Keresztesi egyedül vezethette a kapusra és higgadtan Hajnal kapus mellett elgurította a labdát. (1-0)

Nem sokkal később büntetőből egyenlített a Kunszállás. (1-1.)

A második félidő közepén Katona egyéni alakítása révén megszerezte a vezetést és egyben a győzelmet is a KHTK II. (2-1)

Kövessen minket a Facebookon is!