Kultúra 2015. február 16. 20:00

A változatosság gyönyörködtet

Képgaléria
A változatosság gyönyörködtet
A Kecskeméti Fotókör vendégeskedik egy kiállítással Kiskunfélegyházán a művelődési központban. A február 13-án megnyílt tárlaton 11 alkotó mutatja be az elmúlt két év legjobb alkotásait. A "Fénycsapdák" címet viselő kiállításon a kör vezetője, Nagy Krisztián köszöntötte az érdeklődőket és félegyházi fotós barátaikat.

Kiss Czakó Imre a félegyházi Wesel Hugó Fotókör vezetője megnyitó beszédében a tárlat sokszínűségére hívta fel a figyelmet. A sokszínűség szó szerint is érthető, hiszen az archaikus eljárással készült fekete-fehér alkotások éppúgy megjelennek, mint a színes fotók. Témájában is változatos a bemutatott anyag. Geometriai formák, épületek és természetfotók egyaránt megjelennek a felvételeken. Közös tulajdonságuk, hogy valamennyi elgondolkodtat és gyönyörködtet – tette hozzá a szakkör vezetője.

A tárlat február végéig látogatható a Móra Ferenc Művelődési Központ aulájában.

s-r

Kövessen minket a Facebookon is!