Program 2015. március 2. 07:30

Civil szervezetek képviselőit várják

Képgaléria
Civil szervezetek képviselőit várják
Egy jó hangulatú, színes programra invitálja a helyi civil szervezetek képviselőit a Natura Hungarica Alapítvány. Mint azt Kárpáti Rita és dr. Horváth Rekedt Gréta elmondta: a pályázati lehetőségeket, a pályázatírás fortélyait és az IKSZ (Iskolai Közösségi Szolgálat) civilek által kihasználható lehetőségeit ismerhetik meg mindazok, akik részt vesznek a március 6-án, pénteken 10-től 16 óráig meghirdetett rendezvényen.


Program:

09.30 - 10.00: Regisztráció - Aperitif (kávé, tea)

10.00 - 11.00: Ismerkedés - Játék határok nélkül


11.00 - 11.30: X= Iskolai Közösség Szolgálat

11.30 - 13.00: Miért, Mit, Kivel, Hogyan? - A pályázatírás fortélyai és buktatói

13.00 - 14.00: Ebéd egy jó helyen

14.00 - 15.30 Kreatívak délutánja - Mini projektek kidolgozása kiscsoportokban

15.30 - 16.00 Kritikai fél óra - a kidolgozott mini projektek átbeszélése, értékelése

A nap folyamán kidolgozott mini projektek kivitelezéséhez a Natura Hungarica Alapítvány anyagi támogatást nyújt!

Jelentkezhet bármely civil szervezet képviselője, munkatársa, aktivistája, de szeretettel várják a szervezők a közművelődési intézmények dolgozóit is. A programon való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. A limitált létszám miatt részvételi szándékodat mielőbb jelezd a [email protected] címen neved, telefonszámod, és a képviselt civil szervezet megjelölésével.

A projektet a Nemzeti Együttműködési Alap támogatja.


 

Kövessen minket a Facebookon is!