Sport 2015. február 22. 12:50

Asztalitenisz versenyt rendeztek gyerekeknek

Képgaléria
Asztalitenisz versenyt rendeztek gyerekeknek
Második alkalommal szervezett az utánpótláskorú amatőr gyermekek számára versenyt a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola február 21-én, az egyesület edzőtermében. A tornán alsó- és felső tagozatos diákok egyéniben és csapatban mérkőztek meg egymással. Az alsósok között Molnár Zsolt győzött, a felsősöknél Borbás Barbara bizonyult a legjobbnak. A párost Lengyel Gergő és Hatvani István nyerte.

ALSÓS GYEREKEK.

I. MOLNÁR ZSOLT TÁZLÁR DSK

II. CSURÁR ÁDÁM KISKUNMAJSA

III. VARGA ISTVÁN TÁZLÁR DSK

 

FELSŐS GYEREKEK

I. BORBÁS BARBARA KISKUNMAJSA

II. LENYGYEL GERGŐ KISKUNMAJSA

III. HATVANI ISTVÁN TÁZLÁR DSK

 

PÁROS ÖSSZEVONT:

I. LENGYEL GERGŐ-HATVANI ISTVÁN

II. BORBÁS BARBARA-VARGA ISTVÁN

III. CSURÁR ÁDÁM-MOLNÁR ZSOLT

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!