Sport 2015. február 21. 21:25

Hat gólt rúgva nyert az Astra Kiskunfélegyházi Bulls

Győzelemmel hangolt a március elsejei Magyar Kupadöntőre az Astra Kiskunfélegyházi Bulls futsal csapata. A lányok február 21-én az NBI felső-ági rájátszásának 2. fordulójában Budapesten a BME FC otthonába nyertek 6-1-re. A mérkőzés szünetében már három gól volt a különbség és a négy találatig jutó Szabó Boglárka vezérletével nem forgott veszélyben az Astra sikere. Az együttes továbbra is a bajnokság élén áll.

Az összecsapást jól kezdte az Astra, a 6. percben Kakuszi Adrienn szerezte meg a vezetést. A félidő hajrájában Szabó Boglárka két gyors gólt elérve pedig tovább növelte az előnyt. (0-3)

Ezt követően a második félidő elején Urbán Anett még szépíteni tudott, de a hazai BME FC erejéből többre már nem futotta.

Az Astra oldaláról ezzel szemben újabb két Szabó Boglárka gól született, majd Dikanová Dominika is betalált, fölényesség téve a győzelmet. (1-6)

Női futsal NBI Felső-ág 2. ford. 2015. 02. 21.

BME FC- Astra Kiskunfélegyházi Bulls (0-3) 1-6

gólszerzők: 25. p. Urbán Anett, ill. Szabó Boglárka 15. p., 18. p., 28. p., 33. p., Dikanová Dominika 35. p., Kakuszi Adrienn 6.p.,