Sport 2015. március 24. 14:30

Nyolcszoros országos bajnok és Bundesliga-győztes tart bemutatót

Nyolcszoros országos bajnok és Bundesliga-győztes tart bemutatót
Neves játékosok lépnek parkettre március 28-án 11 órától a kiskunfélegyházi fallabda pályán /Kossuth L. u. 4. 1. emelet/. Püski Lénárd és Hoffmann Péter bemutató mérkőzésére minden érdeklődőt várnak a szervezők. Püski Lénárd nyolcszoros junior bajnok, 2010-ben részt vett az U15-ös világbajnokságon, ahol csapatban második helyet szerzett. Emellett 2014-ben az U19-es EB-n 4. lett Helsinkiben. Ugyancsak ebben az évben a felnőtt országos bajnokságon harmadikként zárt. Ellenfele, Hoffmann Péter megfordult a Bundesligában, ahol a paderborni csapattal megnyerte 2012-ben a bajnokságot. Emellett négyszeres junior bajnok és a 2012-es felnőtt OB-n az elődöntőbe jutott.

Kövessen minket a Facebookon is!