Sport 2015. március 1. 12:25

Csapat- és egyéni sikerek tornában

Csapat- és egyéni sikerek tornában
Szegeden rendezték meg február 28-án a tornászok Diákolimpiai Országos Elődöntőjét, amelyen Bács-Kiskun megyéből Kiskunfélegyháza is képviseltette magát az I. és a II. korcsoportban. Az országos döntőbe jutásért Csongrád, Pest, Veszprém és Bács-Kiskun megye három legjobb csapata versenyzett. A kiskunfélegyházi tornászlányok az igen előkelő harmadik, illetve második helyen jutottak a március végi döntőbe, amit Budapesten a nemrégiben felújított központi Sportcsarnokban tartanak meg. A csapatsikerek mellett nagyszerű egyéni eredmények születtek. Az I. korcsoportban Palásti Enikő összetettben a dobogó második fokára állhatott fel, a II. korcsoportban Siber Szófia második helyet, míg Gombás Bora ötödik helyet ért el.

Csapat tagjai:

I. korcsoport - Somogyi Petra, Csényi Bori, Szabó Róza, Tóth Petra, Palásti Enikő

II. korcsoport - Endre Noémi, Retkes Dorka, Nagy-Pál Eszter, Siber Glória, Gombás Bora, Siber Szófia

 

Felkészítő edző: Juhász Tamás

Kövessen minket a Facebookon is!