Sport 2015. március 7. 16:35

Osztották a pofonokat Félegyházán

Képgaléria
Osztották a pofonokat Félegyházán
A Kiskunfélegyházi HTK Ökölvívó Szakosztálya szervezésében Pofon Partit rendeztek március 7-én Félegyházán, a Honvéd Sporttelep boksztermében. A versenyre 12 szakosztály közel 100 öklözője érkezett. Összesen 68-an léptek ringbe, így 34 mérkőzést láthatott a szép számú helyi publikum.

A Pofon Parti megrendezésének hagyománya hosszú évekre nyúlik vissza városunkban. Az elmúlt évek szünetét követően most ismét újjáélesztették e versenyt a szervezők.

A Pofon Parti több fontos célt szolgál; a rutinosabb ökölvívók felhozómérkőzések keretében megmérkőzhetnek más szakosztályok versenyzőivel, melynek segítségével formába kerülhetnek egy-egy élesebb torna előtt.

Emellett az amatőrök bemutatkozását is segíti, akik kipróbálhatják magukat hús-vér ellenféllel szemben a ringben is.

A komolyabb tét nélküli Pofon Partikból a tervek szerint többet is megrendez a Kiskunfélegyházi HTK Ökölvívó Szakosztálya a közeljövőben. 

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!