Sport 2015. március 11. 12:35

Szép eredményeket értek el a Jövő Bajnokai kosarasai

Szép eredményeket értek el a Jövő Bajnokai kosarasai
Az U14-es regionális fiú bajnokságban és az U11-es Bács-Kiskun- Tolna megyei régió csoportjában is pályára léptek március 7-én és 8-án a Jövő Bajnokai DSE kosarasai. Az U14-es csapat nagy bravúrt végrehajtva legyőzte a mumusnak számító Kecskeméti KA „A” együttesét, míg az U11-es korosztályú fiúk közel álltak a feljutáshoz csoportjukból.

U14-es fiú regionális bajnokság, 2.forduló

"A" csoport

Helyszín: Szeged, Deák Gimnázium sportcsarnoka

Időpont: 2015. március 7. (szombat)

Jövő Bajnokai DSE – Kecskeméti KA „A” 71 : 58

Jövő Bajnokai: Gémes Kristóf 47/6, Bozóki Márton 13, Zsigó Barnabás 6/3, Huszka Bendegúz 3, Cserkó Ádám 2, Paksi Zsolt -, Kelemen Dániel -, Nagy Bence -, Bujdosó Gergő -, Szabó Károly -, Bitó Dániel -.

Edző: Simon Zoltán

 

SZEDEÁK "B" - Jövő Bajnokai DSE 83 : 55

Jövő Bajnokai: Gémes Kristóf 36/9, Bozóki Márton 8, Zsigó Barnabás 3, Paksi Zsolt 2, Kelemen Dániel 2, Nagy Bence 2, Bujdosó Gergő 1, Bitó Dániel 1, Cserkó Ádám -, Huszka Bendegúz -, Szabó Károly -.

Edző: Simon Zoltán

 

 

U 11 Bajnokság, VI. forduló,

Bács-Kiskun - Tolna Megye Régió

"C" csoport

Ideje: 2015.03.08. ( vasárnap )

Helye: Kecskemét, Kodály Iskola, Dózsa György út 22.

 

Bajai NKK - Jövő Bajnokai Kenguruk 61 : 51

Jövő Bajnokai: Kelemen Áron 16, Szűcs Bence 15, Huszka Boldizsár 15, Kovács Richárd 2, Tarjányi Gergő 2, Kovács Bálint 1, Barabás Bence -, Fricska Bence -, Polgár Sándor -, Nemcsok András -, Tóth János -, Tarjányi Tamás -.

Edző: Simon Zoltán

 

Jövő Bajnokai Kenguruk - Ceglédi EKK 55 : 17

Jövő Bajnokai: Kelemen Áron 12, Huszka Boldizsár 10, Kovács Richárd 9, Szűcs Bence 8, Kovács Bálint 5, Tóth János 3, Barabás Bence 3, Polgár Sándor 2, Tarjányi Gergő 2, Nemcsok András 1, Tarjányi Tamás -, Fricska Bence -.

Edző: Simon Zoltán

 

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!