Kultúra 2015. március 13. 16:25

Új tagokat vár a Kecskeméti Nótások Baráti Köre Egyesület

Új tagokat vár a Kecskeméti Nótások Baráti Köre Egyesület
Országos nótás találkozót szervez március 28-án, szombaton a Kecskeméti Nótások Baráti Köre Egyesület. A rendezvénynek a Három Gúnár Rendezvényház ad otthont.


A 2008 őszén alakult egyesület közösséget, a szabadidő tartalmas eltöltését kínálja a nótát és a jókedvet szerető tagjainak. Rendszeresen szervez találkozókat, és eleget tesz fellépéseknek, meghívásoknak.Ahogy Kovács János elnök fogalmaz: „Komolyan vesszük hagyományaink megőrzését és átadását, legfőbb célunk a magyar nótakincs megőrizése és továbbadása.”

A Kecskeméti Nótások Baráti Köre Egyesület hat éve örvendezteti meg műsorával a Hírös Hét Fesztivál közönségét, évente több alkalommal hazai és külföldi nótás találkozókon lép fel. Szeretettel várja soraiba a nótás kedvű tagokat.
 

Bővebb információ:

Kovács János elnök 70/238-7767 [email protected]


 

Kövessen minket a Facebookon is!