Sport 2015. március 21. 13:45

Pattog a labda, ki tudja hol áll meg /Eredményekkel/

Képgaléria
Pattog a labda, ki tudja hol áll meg /Eredményekkel/
A tavasz első fallabda versenyét rendezte meg a Mozdulj Félegyháza SE március 21-én a kiskunfélegyházi fallabda pályán. A megmérettetés ezúttal is telt házat hozott. A két pálya befogadóképességének maximalizálása miatt összesen 32-en ragadhattak ütőt. A tornán egy női és két férfi kategóriát indítottak. Az első helyezetteknek, valamint a vigaszág élén végzőknek kupa, a dobogósoknak érem volt a jutalmuk. A nők között Gyetvai Gabriella, a férfiaknál Fribert Tamás és Réczi László győzött.

Végeredmény:

Női:

1. Gyetvai Gabriella

2. Kovács Ágnes

3. Mátrai Andrea

 

Férfi I.

1. Fribert Tamás

2. Lenkefy Gergely

3. Füzesi József

 

Férfi II.

1. Réczi László

2. Csontos Ottó

3. Andrási Lóránd

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!