Sport 2015. március 21. 19:15

A gyors egyenlítés sem mentette meg a Diósgyőrt az Astra- veréstől

Újabb fontos győzelmet ért el az Astra Kiskunfélegyházi Bulls a női futsal NBI felső-ági rájátszásának 4. fordulójában. Az Astra ezúttal a DVTK- Vénusz otthonában nyert 8-2-re, amivel megőrizte vezető helyét a bajnokságban. A találkozó gyors gólváltással kezdődött, ezt követően azonban az Astra futószalagon érte el az újabb találatokat.

Kiváló formának örvend az Astra Kiskunfélegyházi Bulls a női futsal NBI-ben. A kupasiker óta lendületesen játszik a csapat; a lányok most a DVTK- Vénuszt fektették két vállra.

A mérkőzésen egy öngóllal az Astra szerzett vezetést, amire a 4. percben Kresák Katalin válaszolt. (1-1)

Az egyenlítés után Szabó Boglárka percei következtek, aki egymás után kétszer zörgette meg a hálót. (1-3)

Az összesen három gólig jutó Boglárka mellett Megyes Ágnes, Dikanová Dominika, Kakuszi Adrienn és Szabó Ildikó is betalált.

Az utolsó előtti percben Bernáth Csilla találata csupán a végeredmény kozmetikázásához volt elég. (2-8)

Női futsal NBI Felső-Ág 4. ford. 2015. 03. 21.

DVTK- Vénusz- Astra Kiskunfélegyházi Bulls (1-5) 2-8

Gólszerzők: Benáth Csilla 39. p., Kresák Katalin 4. p. illetve Szabó Boglárka 5. p., 8. p., 27. p., Szőke Zsuzsanna öngól 2. p., Dikanová Dominika 19. p., Megyes Ágnes 12. p., Kakuszi Adrienn 27. p., Szabó Ildikó 36. p.,